Jennifer Gates ishte e buzëqeshur teksa po ecte drejt altarit!

Jennifer, vajza 25-vjeçare e Bill Gates dhe Melinda French Gates, u martua gjatë fundjavës, duke u me kalorësin Nayel Nassar. Dy ditë pas ceremonisë së shtunës në fermën e çiftit në Westchester County, Neë York, Jennifer ndau një fotografi romantike nga ajo pasi tha “Unë pranoj”.

Dasma përrallore e vajzës së Bill dhe Melinda Gates

“Universi im ???? ???? 10.16.21.”

Fotografia, në të cilën nëna Melinda mund të shihej duke festuar momentin historik të vajzës së saj, tregoi gjithashtu fustanin e dasmës të Vera Wang Haute me porosi të Jennifer: një fustan fildishi me mëngë të gjata i mbuluar me dantella makrame franceze të aplikuar me dorë.

Në postimin e saj, Melinda, 57 vjeç, tregoi se sa e lumtur ishte që ishte atje për ditën e madhe të vajzës së saj.

“Çfarë gëzimi për të festuar dritën dhe dashurinë e @jenniferkgates dhe @nayelnassar këtë fundjavë,” shkroi ajo krahas një fotografie tjetër të buzëqeshur të nuses dhe dhëndrit. “Shumë mirënjohës që ishim në gjendje të gjenim një mënyrë për t’u mbledhur në mënyrë të sigurt për këtë ditë të veçantë.”

Dasma përrallore e vajzës së Bill dhe Melinda Gates

Dasma përrallore e vajzës së Bill dhe Melinda Gates