Infektohet zëvendës drejtori i policisë vendore, Dhimitraq Ziu

Infektohet zëvendës drejtori i policisë vendore, Dhimitraq Ziu
Nëndrejtori i Drejtorisë Vendore në Tiranë, Dhimitraq Ziu është infektuar me koronavirus.

Sipas mediave, Ziu ndodhet në gjendje të mirë dhe të stabilizuar.

Më herët është infektuar dhe drejtori i Policisë, Ardi Veliu. Veliu është vetëkarantinuar në shtëpi dhe deri më tani, gjendja e tij shëndetësore është e qëndrueshme.

Deri në rikthimin e Veliut në punë, zëvendësdrejtori Albert Dervishi do të drejtojë policinë.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Horoskopi