Category: Op-Ed

Gruaja inteligjente

Nga Reshida ÇOBA Kam dëgjuar shumë burra që thonë se dëshirojnë një grua inteligjente në jetën e...

LAJME SHKURT NGA VENDI

(…për fat të keq, shqiptarët janë edukuar që të reagojnë vetëm ndaj informacioneve të luftës...

E enjtja e asgjësë

  Rama vijon i qetë në pushtet, i mbytur nga skandalet dhe korrupsioni, kjo ‘opozitë’ në të...

Loading

Aktualitet

Horoskopi